ציפוי חלונות עד הבית

אם גם אתם יושבים בסלון הבית וחשים שאתם בסאונה, קרוב לוודאי שהשמש מצליחה לחדור דרך החלונות הגדולים של הסלון. כעת, יש לכם שתי אפשרויות. הראשונה היא להגביר את עוצמת המזגן תוך שאתם מקווים שהמיזוג יצליח לקרר את הסלון. האפשרות השנייה היא להזמין שירות ציפוי חלונות עד הבית. במאמר זה נסביר מה כדאי לכם לעשות ומהם היתרונות והחסרונות של כל אפשרות.

 

לא מעוניינים בהוצאה – מגבירים את המזגן

אם החלטתם שאינכם מעוניינים להזמין שירות של ציפוי חלונות עד הבית וזאת משום שאתם מצטמצמים ואינכם מעוניינים בהוצאה נוספת החודש, כדאי לכם לחשוב שוב. באם תחליטו להימנע משירות זה ובמקומו תבחרו להגביר את עוצמתו של המזגן, קרוב לוודאי שהמטרה שלכם תתפספס, דבר אותו תבינו כאשר תקבלו את חשבון החשמל החודשי הגבוה. בנוסף, קחו בחשבון שככל שתשתמשו במזגן יותר, כך (כמו בכל מכשיר חשמלי) יגדלו הסיכויים שכמו רוב המכשירים החשמליים הוא יסיים את חייו תוך פרק זמן קצר יותר וכולנו מכירים את התופעות של חיים לצד המזגן ..דבר שמוביל פעמים רבות להצטננויות ואף יובש.

 

מצפים את החלונות בבית

אפשרות שנייה היא להזמין ציפוי חלונות עד הבית. מה זה אומר? זה אומר שעל החלונות הגדולים של הסלון (יש אפשרות להדביק מדבקות בכל החדרים ולהתאים את גודל המדבקה ואת הגוון שלה לגודל החלון ובחירתו של המתגורר באותו החדר), יודבקו מדבקות מיוחדות. מה היתרון של ציפוי חלונות? היתרונות רבים, כאשר הרשימה הארוכה של היתרונות מונה את הדברים הבאים:

 

 

עמידות – באם תבחרו בציפוי איכותי לחלונות, חומרי הציפוי יהיו עמידים לאורך זמן.

 

הצללהציפוי חלונות עד הבית יאפשר לכם ליהנות מהצללה איכותית ומיגון מפני קרני השמש היוקדות.

 

חיסכון באנרגיה – בניגוד לעבר, בו המזגן דלק שעות נוספות משום רמת החום הגבוהה שנבעה מכך שאנרגיית החום של קרני השמש חדרו לתוך הסלון. כעת, תוכלו ליהנות מחללים בהם הטמפרטורה נוחה יחסית וכמובן ליהנות מכך שאתם חוסכים בחשמל.

 

אחריות -תהיה לתקופה של 5-10 שנים. (תלוי ביצרן ובחברה).

 

אפשרויות התקנה – יש אפשרות של התקנה חיצונית בלבד או התקנה חיצונית ופנימית אשר תאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של הציפוי.

 

עיצוב – יש היצע גדול של ציפויים המגיעים במגוון דקורציות ולכן כל אחד יכול להתאים את הציפוי המתאים לו לסגנון העיצוב בביתו.

 

כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להחליט האם אתם מעוניינים להשתמש במזגן על מנת לקרר את סלון הבית או כל חדר אחר בו, או שאתם מעוניינים בפתרון קבוע ואיכותי יותר אשר מצריך הוצאה חד פעמית וזאת בדמות ציפוי חלונות עד הבית.