מדבקות לחלון​

מדבקות לחלון – כל שיש לדעת!

הימים החמים במדינת ישראל הם ימים יהפהפיים אך גם ימים שאינם פשוטים לאף אחד מאיתנו. שכן, החום משפיע עלינו ועל כל פעולה אותה אנו עושים ואף יכול לסכן אותנו. בשנים האחרונות ניתן לראות רכבים רבים עם חלונות כהים, כלומר כאלו עם מדבקות לחלון בצבעים כהים, מדבקות אנטי סאן. במאמר זה נגולל בפניכם מהם מדבקות לחלון, מה יתרונותיהן ומהן הנקודות החשובות להן יש לשים לב טרם אתם קונים מדבקות אלו. הבה נתחיל..

מדבקות לחלון הרכב – חובה בישראל!

אם אתם מתגוררים בישראל ויש לכם רישיון, קרוב לוודאי שנתקלתם בחווית נהיגה מעיקה בעונת הקיץ. השמש קופחת על הפנים, הטמפרטורות ברכב עולות וזאת למרות המזגן שפועל על עוצמה מירבית. הילדים ברכב מאחורה צועקים שחם להם והמזגן לא מגיע אליהם ואילו אתם מסתנוורים מהשמש הישירה, דבר שיכול לסכן את חייכם וחיי אחרים. אז מה עושים? אפשרות ראשונה היא להמשיך ולסבול מכל נסיעה ונסיעה ולגלות שבמשך הזמן השמש קרוב לוודאי גם הרסה לכם את הרדיו ברכב או דברים אחרים ברכב, שהמזגן רוקן את המצבר משום שהשתמשתם בו כדי לקרר את הרכב גם לפני שהתחלתם לנהוג ומצבים לא סימפטיים נוספים המחייבים בדרך כלל הוצאה כספית. האפשרות השנייה היא להניח בד על החלונות, דבר שיצור את אותה הצללה הדרושה לילדים מאחור (ובמיוחד לתינוק) ולדעת שלמרות שאתם סובלים מסינוור ואיבדתם מרבית משדה הראייה וזאת משום הבד, לנוסעים מאחור נעים. אפשרות שלישית היא מדבקות לחלון. 

מדבקות לחלון משנות את החיים

אז איך מדבקות לחלון יכולות לגרום לשינוי כה משמעותי בחייכם? מאותה הסיבה שמשקפי שמש יאפשרו לכם ללכת בימים בהם קרני השמש יוקדות ומסנוורות, בלי לסבול. התיאור הפשטני ביותר הינו שהמדבקות המיועדות לחלונות, הן "משקפי השמש" של הרכב שלכם, של החלונות בביתכם, של בית הקפה בו אתם יושבים ועוד. מדבקות לחלון עם ציפוי מיוחד יוצרות את אותה הצללה הדרושה לכם ובמידה רבה מונעות מהחום להיכנס לרכב, לסלון או לכל מקום בו אתם יושבים ומואר על ידי חלונות שקופים במקור. בנוסף, מדבקות אלו מובילות לחסכון משמעותי, שכן הרכב יתקרר יותר מהר ובמקומות עבודה ובתים, ניתן יהיה להרגיש את הקור של המזגן כל עוד הוא דולק.

כעת, כל שנותר לכם הוא לוודא שאתם קונים מדבקות לחלון מחברה בעלת מוניטין שמבטיחה מדבקות איכותיות שמחזיקות לאורך זמן ומבטיחות לבעליהם הצללה מירבית וסינון במידה מסויימת של קרינת השמש. בהצלחה.