מדבקות לחלון​

שלום ולא להתראות חום מכביד - וברוכות הבאות מדבקות לחלון הרכב, הבית או המשרד

 

 ככל שהשנים חולפות, ותודות למדיה הנגישה לנו בפלטפורמות רבות, אנו נעשים מודעים ביותר להשפעות חיצוניות על הבריאות שלנו ושל סביבתנו.

בין אם מדובר בתנאים טבעיים כמו מזג אוויר, ובין אם בתופעות שנוצרו או הועצמו על ידינו בני האדם, כגון קרינה בעוצמות גבוהות מאנטנות ומכשירים סלולריים לדוגמא- ההשפעות הן ניכרות.

עם הזמן אנו נחשפים למחקרים רבים הנערכים בנושא הבריאות שלנו, מאילו פעולות שלנו היא מושפעת ומהן הדרכים השונות העומדות לרשותנו בכדי לשמור עליה ועל איכות חיינו.

לרבים מאיתנו נושא התזונה הוא המדובר והשכיח ביותר בקרב שיחות על בחירות נכונות ובריאות לאורך החיים, אך כמובן שהוא איננו המישור היחיד בו אנו יכולים להגן על עצמנו מפני השפעות לא רצויות.

אם נתייחס לרכב, בו אנו מבלים משך זמן לא מבוטל מהיום שלנו, הרי שאנו מוכרחים לוודא כי גם בעת הנהיגה מתקיימים התנאים האופטימאליים והבטוחים ביותר. בעת נהיגה בשעות שבין הבוקר לשעות אחר הצהריים, השמש נוטה להיות חזקה, לעתים לסנוור את עיננו וכמובן להעלות את הטמפרטורה בתוך הרכב.

מצב זה מכביד עלינו ואינו מאפשר נהיגה בטוחה או נעימה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה- עם מדבקות לחלון, תוכלו ליהנות מהצללה לחלונות הרכב (וכן הבית והמשרד), מה שיתרום להורדה משמעותית של הטמפרטורה ברכב, ימנע מאור השמש לסנוור אתכם ויעניק לכם נהיגה חלקה ונעימה.

את השדרוג תוכלו להוסיף לכל סוג של חלון וליהנות מהשינוי בין רגע. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר.

 

מדבקה לחלון שתעניק לכם את האווירה שחיפשתם

 

כשאתם חושבים על שיפוץ לבית או למשרד, אתם בוודאי חושבים על שינויים בריהוט, בצבע הקירות או אפילו חלוקה מחדש של הבית, אך מה באשר לשדרוג האווירה בין כותלי הבית?

אם אנו מתייחסים לאוויר הנכנס לביתנו או למשרד בו אנו נמצאים לאורך זמן, הרי שנדאג למזגן איכותי ולכמה שיותר חלונות שיוסיפו אור חמים ותחושה ביתית.

עם זאת, ככל שישנם יותר חלונות, כך רבים הסיכויים לטמפרטורה גבוהה מהרצוי בעונות החמות.

אנחנו מציעים פתרון מהיר וארוך טווח לכך, ואלה הן מדבקות לחלון המספקות הצללה לחלונות הבית, הרכב או המשרד- מבלי לגרוע מהיכולת שלנו להביט החוצה מבעד לחלונות. כמו כן, הצללה זו תורמת להורדת הטמפרטורה ובכך להפחתת הצורך במיזוג אוויר וחיסכון באנרגיה.

מעוניינים ללמוד עוד?אנחנו כאן לכל שאלה.

 

מדבקות לחלון – כל שיש לדעת!

 

הימים החמים במדינת ישראל הם ימים יהפהפיים אך גם ימים שאינם פשוטים לאף אחד מאיתנו. שכן, החום משפיע עלינו ועל כל פעולה אותה אנו עושים ואף יכול לסכן אותנו. בשנים האחרונות ניתן לראות רכבים רבים עם חלונות כהים, כלומר כאלו עם מדבקות לחלון בצבעים כהים, מדבקות אנטי סאן. במאמר זה נגולל בפניכם מהם מדבקות לחלון, מה יתרונותיהן ומהן הנקודות החשובות להן יש לשים לב טרם אתם קונים מדבקות אלו. הבה נתחיל..

 

מדבקות לחלון הרכב – חובה בישראל!

 

אם אתם מתגוררים בישראל ויש לכם רישיון, קרוב לוודאי שנתקלתם בחווית נהיגה מעיקה בעונת הקיץ. השמש קופחת על הפנים, הטמפרטורות ברכב עולות וזאת למרות המזגן שפועל על עוצמה מירבית. הילדים ברכב מאחורה צועקים שחם להם והמזגן לא מגיע אליהם ואילו אתם מסתנוורים מהשמש הישירה, דבר שיכול לסכן את חייכם וחיי אחרים. אז מה עושים? אפשרות ראשונה היא להמשיך ולסבול מכל נסיעה ונסיעה ולגלות שבמשך הזמן השמש קרוב לוודאי גם הרסה לכם את הרדיו ברכב או דברים אחרים ברכב, שהמזגן רוקן את המצבר משום שהשתמשתם בו כדי לקרר את הרכב גם לפני שהתחלתם לנהוג ומצבים לא סימפטיים נוספים המחייבים בדרך כלל הוצאה כספית. האפשרות השנייה היא להניח בד על החלונות, דבר שיצור את אותה הצללה הדרושה לילדים מאחור (ובמיוחד לתינוק) ולדעת שלמרות שאתם סובלים מסינוור ואיבדתם מרבית משדה הראייה וזאת משום הבד, לנוסעים מאחור נעים. אפשרות שלישית היא מדבקות לחלון. 

 

מדבקות לחלון משנות את החיים

 

אז איך מדבקות לחלון יכולות לגרום לשינוי כה משמעותי בחייכם? מאותה הסיבה שמשקפי שמש יאפשרו לכם ללכת בימים בהם קרני השמש יוקדות ומסנוורות, בלי לסבול. התיאור הפשטני ביותר הינו שהמדבקות המיועדות לחלונות, הן "משקפי השמש" של הרכב שלכם, של החלונות בביתכם, של בית הקפה בו אתם יושבים ועוד. מדבקות לחלון עם ציפוי מיוחד יוצרות את אותה הצללה הדרושה לכם ובמידה רבה מונעות מהחום להיכנס לרכב, לסלון או לכל מקום בו אתם יושבים ומואר על ידי חלונות שקופים במקור. בנוסף, מדבקות אלו מובילות לחסכון משמעותי, שכן הרכב יתקרר יותר מהר ובמקומות עבודה ובתים, ניתן יהיה להרגיש את הקור של המזגן כל עוד הוא דולק.

כעת, כל שנותר לכם הוא לוודא שאתם קונים מדבקות לחלון מחברה בעלת מוניטין שמבטיחה מדבקות איכותיות שמחזיקות לאורך זמן ומבטיחות לבעליהם הצללה מירבית וסינון במידה מסויימת של קרינת השמש. בהצלחה.