אנטי סאן

לא מוותרים על אנטי סאן!

ישראל היא אחת המדינות בה השמש זוכה לתפקיד ראשי ברוב ימות השנה, דבר אשר משפיע על חיי האנשים המתגוררים ומתארחים בה. מסיבה זו אנטי סאן זוכה להצלחה כה רבה במדינתנו.

 

הימים החמים בישראל

אי אפשר להתעלם מהקסם של ישראל בימים החמים של השנה. אנשים רבים יושבים בחוף הים ונהנים מכל פיסת שמש שעוברת על גופם ואילו אחרים נהנים להיכנס לים ולצאת לטיולים רגליים במקומות שונים בארץ, מקומות אליהם יכולים לצאת רק כאשר מזג האוויר שמשי ויפה. אך האם בכך תם הסיפור? התשובה היא לא ולא! אי אפשר להתעלם מהעובדה שהשמש הישראלית מצליחה לסנוור ולשלוח את קרניה החמות ברוב ימות השנה ואי אפשר להתעלם מכך שבשנים האחרונות החלו להיות מודעים לכך שקרני השמש מסוכנת, שהסנוור מסוכן לנהיגה ושהחום הרב משפיע על כל אחד ואחת מאיתנו התנהגותית. אז מה עושים? התשובה היא ציפוי אנטי סאן!

 

מהו ציפוי אנטי סאן?

ציפוי אנטי סאן הוא ציפוי נגד חום. כאן מדובר על ציפוי סולארי העשוי מגלילי פילם המורכבים מאלומיניום, פוליאסטר ופיגמנטים מיוחדים שאינם דוהים או משנים את צבעם בשמש החמה. כאן מדובר על ציפוי עמיד ואסתטי אשר מחזיק מעמד לאורך זמן, ציפוי אשר זכה לאישור במכון  התקנים של מדינות רבות באירופה וכן במכון התקנים של ארצות הברית. בנוסף, חשוב לדעת שמדובר על ציפוי איכותי אשר מיוצר במדינתנו של הדוד סם, קרי, ארה"ב.

 

בוחרים אנטי סאן

חשוב לקחת בחשבון שיש חברות שונות אשר מוכרות ציפוי אנטי סאן וחשוב לוודא שאתם קונים ציפוי מחברה מוכרת ובעלת מוניטין אשר מוכרת ציפוי איכותי אשר יסייע להגן עליכם ועל החפצים בבית או האביזרים ברכב מפני השמש היוקדת, ציפוי אשר יחסום את אנרגיית החום של השמש, ציפוי אשר יגרום ליצירת הצללה, דבר מבורך שכן הצללה מונעת סינוור. בנוסף, חשוב לוודא שהציפוי ידידותי לסביבה ויכול לחסום במידה רבה קרינה אולטרה סגולה. בעת בחירת אנטי סאן חשוב שתשימו דגש על השמישות של ציפוי זה, יתרונותיו ועמידותו ובהתאם תרכשו מוצר איכותי בלבד (גם אם מדובר על מחיר מעט יותר גבוה מציפוי אשר אינו מעניק את כל אותה הגנה הנדרשת מאנטי סאן).

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים לנהוג בבטחה ברכב, בלי להסתנוור. אם אינכם מעוניינים להמתין כחמש דקות לפחות מחוץ לרכב כאשר המזגן מנסה להפיג את החום הבלתי נסבל בו ואם אתם מעוניינים ליהנות מהימים החמים והיפים מבלי לחוש שהם פוגעים באיכות חייכם, עבודתכם והבילויים שלכם, הגיע הזמן לבחור בציפוי אנטי סאן.