חלונות כהים

חלונות כהים במדינה חמה – חובה!

רוב האנשים בישראל אינם ששים לגשת אל רכבם בימים החמים של השנה וזאת משום שהרכב מתחמם מהר ולכן תמיד יש להמתין זמן מה עד שמצליחים להיכנס אליו ולסגור את הדלתות. גם כאשר מפעילים את המזגן וסוגרים את הדלתות, פעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם מסונוורים בעקבות קרני השמש. אז מה עושים? הפתרון האידיאלי בו רבים בוחרים בשנים האחרונות הוא חלונות כהים. אם גם אתם שואלים את עצמכם מה זה אומר וכיצד גם אתם יכולים ליהנות מהיתרון של חלון כהה, כל שאתם צריכים הוא להתחיל ולקרוא מאמר זה..הבה נתחיל..

 

מהם חלונות כהים?

חלונות הרכב של רובינו שקופים. אך לא רק חלונות הרכב, אלא גם חלונות המשרד, חלונות הסלון, חלונות החדרים בבית והרשימה עוד ארוכה. נכון להיום חלונות שקופים ובצבעים בהירים מהווים ברירת מחדל של רוב יצרני הרכב וקבלני הבנייה ולמרות הרצון הטוב שעיקרו לאפשר לנו להסתכל מבעד לחלונות ולראות את הנוף היפהפה, משימה זו כמעט ובלתי אפשרית כאשר השמש מסנוורת אותנו, קרני השמש החמות מזיקות לעור הפנים שלנו , מחממות את החללים הפנימיים של בית העסק, בית הקפה, הרכב והבית ועוד. אז מהו הפתרון? חלונות כהים!

 

חלונות כהים הם אותם חלונות שמצליחים לספק את המיגון הנדרש מפני קרינת השמש והחום הבלתי נסבל. כי היום לא צריך להתפשר על הנוחות, אם ברכב, אם בעבודה ואם בכל מקום אחר בו אנחנו שוהים. בשנים האחרונות כולנו חשים שהטמפרטורות הופכות לגבוהות יותר ושהאקלים נעשו פחות ופחות נוח. בנוסף, אנו עדים לגלי חום במדינות יבשת אירופה ואף אצלנו. המומחים אומרים שהתחזית היא שבמרוצת השנים, כדור הארץ יתחמם אף יותר. אז מה עושים? מתמגנים מפני מצב זה!

 

חלונות כהים – ציפוי סולארי

ציפוי סולארי הופך את החלונות שלנו לחלונות כהים. הציפוי עשוי מחומר מיוחד המיועד לציפוי של שמשות. למעשה, חלונות כהים הם חלונות עליהם יש ציפוי העשוי גלילי פילם בצבע אותו אנו בוחרים, אם הכוונה היא לצבע אפור, חום, זהב או כסף אשר משתלב באופן מושלם עם העיצוב הפנימי ומבחינה חיצונית מספק לבניין או לרכב מראה יוקרתי ומרשים. תמיד חשוב לוודא שאותו חומר ממנו עשוי הציפוי הסולרי זכה לאישור של מכון התקנים באירופה ובארצות הברית. 

אם גם אתם מעוניינים בחיים איכותיים ונוחים יותר, הגיע הזמן לחלונות כהים עמידים ואסתטיים ברכב שלכם, במשרד ובכל מקום בו אתם שוהים לאורך זמן. בהצלחה!