ציפוי ננו לחלון

למה דווקא ציפוי ננו לחלון?

 

יש כמה סוגים של ציפויים שכל אחד מהם מותאם לצרכים שונים ופותר בעיות שונות, 

ציפוי הננו לחלון נועד להגן על החלון שלך מפני לכלוך מצטבר, אבנית שנוצרת כתוצאה ממשקעים שמצטברים על החלון ופגיעה של קרני השמש בחלון לאורך זמן, כאשר החלון שלך עובר ציפוי ננו, הוא כבר אינו חלון רגיל שמתלכלך בקלות וכל טביעת אצבע נשארת עליו, אלא להפך.

 

החלון בעל ציפוי ננו קל מאוד לניקוי מכל לכלוך וגם משאריות מים שאינם נשארות עליו בגלל הציפוי המיוחד, אף לכלוך אינו יכול הידבק ולהישאר עליו.

 

בארץ אתה רגיל כבר שאחרי שטיפת חלון, עוד לא עובר יום אחד בלבד והוא מתלכלך בגלל אבק, אובך או גשם פתאומי עם לכלוך, קשה מאוד לשמור עליו נקי כי בארץ המזג אוויר כל הזמן משתנה וכל הנזקים האלו של השמש והגשם הורסים את החלון ומופיעים עליו שריטות שהורסות את איכות החלון.

 

כל זה יכול להימנע מלכתחילה עם יש לך ציפוי ננו לחלון שלך, בעזרת ניגוב של חלון כל שאריות הלכלוך והאבק נופלות ממנו באופן מידי, וגם אף אבק ולכלוך לא נצמד לחלון אלא מחליק ממנו באופן טבעי בגלל הציפוי המיוחד.

אפן החלון של הבית או המשרד חשובים לך ומאוד חשוב לך לשמור על נראות שלהם חשוב מאוד שתשים ציפוי ננו לחלונות שלך.

 

למה לעשות ציפוי ננו לחלון ברכב שלך?

 

קודם כל עושים ציפוי ננו לחלון ברכב שלך כדי לשמור על הרכב מסריטות מיותרות על חלון הרכב, אתה כבר רגיל לשינוי מזג אוויר מהירים בארץ, ורוחות ואבק שמצטבר על הרכב מהר מאוד,

וכל אלו פשוט פוגעים בנראות של הרכב ומופיעים שריטות על חלון הרכב שלך מהר מאוד, אז אם אתה רוצה להיפתר מהבעיה הזאת אחת ותמיד, הפתרון שלך יהיה להשתמש בציפוי ננו לחלון הרכב שלך.

אפשר גם לעשות ציפוי ננו לפח של הרכב שלך, כי הציפוי עצמו הוא שקוף ואינו פוגע בצבע של הרכב שלך אלא שומר עליו מפני נזקי מזג האוויר, מפני שריטות ולכלוך שאינו נדבק אליו.

בלי הציפוי תצטרך מדי פעם לעשות תיקוני צבע לרכב וזה דורש גם הוצאות כספיות מיותרות וגם המון זמן מיותר.

הפתרון הטוב ביותר שיהיה כדי לשמור עליו, זה לעשות פיצוי ננו לפח ולחלונות כדי לשמור על מראה מבריק של הרכב כל הזמן ולא רק אחרי שטיפה, וגם שטיפה אינה שומרת על הרכב לטווח הארוך.

ציפוי רואה ואינו נראה