ציפוי חלונות למשרד

ציפוי חלונות למשרד מעוצב ומשודרג

 

יום העבודה, מלבד עיסוקים מקצועיים כולל גם מנוחה, ארוחה או שתיים, הפסקות קפה ועוד, ולכן חשוב לוודא כי סביבת העבודה מעניקה לנו את התנאים האידיאלים לעשייה פורה וכן לשלווה ואווירה נעימה.

כולנו משקיעים זמן, משאבים ותשומת לב לנראות הבית שלנו, ודואגים למלאו בכל הפריטים, הרהיטים והכלים שיהפכו את השהות בו לנעימה ויעילה. אם כך, מן הראוי שנעשה את אותו הדבר עבור המשרד שלנו, בו אנו נמצאים למשך זמן בלתי מבוטל, ונדאג לתנאים האופטימליים בכמה שיותר היבטים.

ראשית, הגיוני יהיה לפתוח בתחושה הראשונה שאנו חווים מיד עם כניסתנו- טמפרטורה. האווירה מושפעת בין היתר גם מהעובדה שחם, קר או נעים לנו בחלל מסויים.

שנית, מידת האור הטבעי החודר לחלל- כשם שלא יהיה לנו נעים להימצא בחלל חשוך מדי, כך גם נעדיף להימצא בחלל שאינו מואר באופן העלול לסנוור אותנו. 

אלמנט שלישי התורם לתחושה נעימה הוא פרטיות- בכל מקום ובכל שעה, נעדיף לבצע את עבודתנו במקום בו איננו נתונים למבטם של עוברי אורח או עובדים המשתייכים למשרדים השכנים.

לאחר שמנינו את כל הדרוש לתחושה נעימה ומזמינה התורמת לסביבת העבודה, אנו מציגים את המוצר האידיאלי המהווה מענה לכל אלו, והוא ציפוי חלונות למשרד ולבית.

הציפויים שלנו הינם סולאריים ועשויים מתרכובת פוליאסטר ואלומיניום שקוף, ולכן הם אינם דוהים או משנים את צבעם.

הקלו על עצמכם ושדרגו את אוויר ואווירת הבית והמשרד שלכם. צרו עימנו קשר למידע נוסף ולייעוץ.

ציפויים לחלונות המשרד והבית-שינוי גדול בצעד קטן

בעת תכנון בית או מבנה משרדי, תמיד נרצה לוודא כי כיסינו את הפרטים החשובים והנחוצים במבנה לשימוש לשמו נועד, וכן לחלוקה הפנימית לחללים השונים. נקפיד על סדר פעולות לפיו נזמין את אנשי המקצוע לביצוע העבודות השונות. 

עם זאת, ולמרות החשיבות הגבוהה לתכנון מקדים, ישנם פתרונות פרקטיים שימושיים ביותר לאתגרים המתגלים לעתים רק לאחר השלמת הבנייה.

דוגמא לכך הוא חלל הממוקם באזור החשוף לשמש ולאור רבים, באופן המקשה על הנמצאים בו. במקום להשתמש בוילונות מרובים, תריסים ומיזוג ללא הפסקה- אנו מציעים פתרון אקולוגי, אסתטי ויעיל הרבה יותר- ציפוי חלונות למשרד ולבית.

בין אם זהו מבנה קיים או כזה הנמצא בשלב התכנון- תמיד תוכלו לצפות את החלונות לשם וויסות הטמפרטורה ושליטה במידת האור הטבעי הנכנס לחלל.

סקרנים? התקשרו למידע נוסף, אנחנו כבר נדאג ליתר! 

 

למה ציפוי חלונות למשרד שלך הוא חשוב?

 

היופי בחלונות יפים הוא האפשרות לראות את הנוף מבעד לחלון, אך לא תמיד זה מה שאתה צריך במשרד, משרדים נועדו לעבודה ואם אתה ממוקדם במשרדים בקומת קרקע או במשרדים משותפים אתה רוצה פרטיות, מפני עיניים לא רצויות.

חשוב מאוד עבורך שדלתות הכניסה ולחלונות ימנעו מעוברים והשבים לראות מה קורה במשרד עצמו, ועל מה אתה עובד באותו הרגע.

ציפויים ניתן לעשות בכל מיני צורות וכמובן שתרוצה לעשות ציפוי חלונות למשרד שלך לא רק לפרטיות שלך אלא שגם תהיה התאמה לעיצוב המשרד ולאווירה הכללית שיש במשרד, כולל עיצוב הלוגו של העסק שלך על דלתות וחלונות במשרד שלך כדי ליצור פרסום חינמי לעסק שלך ולשירות שלך בנוסף שאנשים שצריכים להגיע אליך למשרד ידעו איפה בדיוק אתה ממוקם.

בנוסף לא הרבה יודעים שציפוי החלונות במשרד שלך גם בקומות גבוהות הוא נחוץ מאוד לחיסכון בחשמל המשרד שלך באחוזים מאוד גבוהים ומשמעותיים, כמו הוצאות מיזוג אוויר בקיץ.

בקיץ יש אור מאוד חזק שיכול דבר ראשון למנוע מהעובדים לראות מה קורה על מסך המחשב שלהם בגלל אור השמש שמאוד חזק וגורם לסינוור, וגם לחימום ייתר על המידה של המשרד שלך, דבר שגורם למזגנים לעבוד כל הזמן ללא הפסקה, ולהוצאות גבוהות מאוד בהוצאות החשמל, שהיו יכולות להימנע מלכתחילה אם היה ציפוי חלונות המשרד שלך מפני קרינה חזקה של השמש.

 

יש שני סוגים של פתרונות שנועדו לציפוי חלונות למשרד שלך: 

 

ישנו ציפוי חלבי שהוא בציפוי שהרבה מאוד עסקים משתמשים בו למנוע משני הצדדים מה קורה בצד השני מבלי למנוע מאור הטבעי להגיע למשרד שלך, זהו ציפוי שהמון עסקים מעצבים אותו לפי צורת הלוגו של העסק שלהם על דלתות בית העסק, בנוסף הציפוי הזה ניתן לעצב לפי הצורך שיסתיר רק קטעים מסוימים של החלון ולא את כולו, ציפוי חלונות למשרד.

בנוסף יש ציפוי שבהרבה בנקים משתמשים בו, שזהו ציפוי חד צדדי, כאשר צד אחד רואה והצד השני אינו רואה מה קורה, זהו ציפוי שמיועד להיות אפקטיבי מאוד באור יום כאשר השמש מונעת לראות את המתרחש בצד השני, ומהמשרד עצמו אפשר בקלות לראות מה מתרחש, ציפוי זה גם מונע מקרני שמש להיכנס לתוך המשרד עצמו.

לסיכום אם אתה מעוניין שהמשרד שלך יהיה נוח לעבודה, שיחסוך בהוצאות החשמל ולהתאים את המשרד שלך לשמירה על פרטיות כדאי לך מאוד להתייעץ איתנו לגבי הפתרון הטוב ביותר למשרד שלך

חלונות מראה