ציפוי חלונות למשרד

למה ציפוי חלונות למשרד שלך הוא חשוב ?

 

היופי בחלונות יפים הוא האפשרות לראות את הנוף מבעד לחלון, אך לא תמיד זה מה שאתה צריך במשרד, משרדים נועדו לעבודה ואם אתה ממוקדם במשרדים בקומת קרקע או במשרדים משותפים אתה רוצה פרטיות, מפני עיניים לא רצויות.

חשוב מאוד עבורך שדלתות הכניסה ולחלונות ימנעו מעוברים והשבים לראות מה קורה במשרד עצמו, ועל מה אתה עובד באותו הרגע.

ציפויים ניתן לעשות בכל מיני צורות וכמובן שתרוצה לעשות ציפוי חלונות למשרד שלך לא רק לפרטיות שלך אלא שגם תהיה התאמה לעיצוב המשרד ולאווירה הכללית שיש במשרד, כולל עיצוב הלוגו של העסק שלך על דלתות וחלונות במשרד שלך כדי ליצור פרסום חינמי לעסק שלך ולשירות שלך בנוסף שאנשים שצריכים להגיע אליך למשרד ידעו איפה בדיוק אתה ממוקם.

בנוסף לא הרבה יודעים שציפוי החלונות במשרד שלך גם בקומות גבוהות הוא נחוץ מאוד לחיסכון בחשמל המשרד שלך באחוזים מאוד גבוהים ומשמעותיים, כמו הוצאות מיזוג אוויר בקיץ.

בקיץ יש אור מאוד חזק שיכול דבר ראשון למנוע מהעובדים לראות מה קורה על מסך המחשב שלהם בגלל אור השמש שמאוד חזק וגורם לסינוור, וגם לחימום ייתר על המידה של המשרד שלך, דבר שגורם למזגנים לעבוד כל הזמן ללא הפסקה, ולהוצאות גבוהות מאוד בהוצאות החשמל, שהיו יכולות להימנע מלכתחילה אם היה ציפוי חלונות המשרד שלך מפני קרינה חזקה של השמש.

 

יש שני סוגים של פתרונות שנועדו לציפוי חלונות למשרד שלך: 

 

ישנו ציפוי חלבי שהוא בציפוי שהרבה מאוד עסקים משתמשים בו למנוע משני הצדדים מה קורה בצד השני מבלי למנוע מאור הטבעי להגיע למשרד שלך, זהו ציפוי שהמון עסקים מעצבים אותו לפי צורת הלוגו של העסק שלהם על דלתות בית העסק, בנוסף הציפוי הזה ניתן לעצב לפי הצורך שיסתיר רק קטעים מסוימים של החלון ולא את כולו, ציפוי חלונות למשרד.

בנוסף יש ציפוי שבהרבה בנקים משתמשים בו, שזהו ציפוי חד צדדי, כאשר צד אחד רואה והצד השני אינו רואה מה קורה, זהו ציפוי שמיועד להיות אפקטיבי מאוד באור יום כאשר השמש מונעת לראות את המתרחש בצד השני, ומהמשרד עצמו אפשר בקלות לראות מה מתרחש, ציפוי זה גם מונע מקרני שמש להיכנס לתוך המשרד עצמו.

לסיכום אם אתה מעוניין שהמשרד שלך יהיה נוח לעבודה, שיחסוך בהוצאות החשמל ולהתאים את המשרד שלך לשמירה על פרטיות כדאי לך מאוד להתייעץ איתנו לגבי הפתרון הטוב ביותר למשרד שלך 

חלונות מראה