ציפוי חלבי לחלון

מעוניינים בהוספת ציפוי חלבי לחלון הבית או המשרד?

 

באחוז גבוה מהפעמים בהן אנו בונים ומתכננים מבנה מסויים, אנו מקפידים לקבוע את ייעודו ושימושו של כל חלל.

אם מדובר בהקמת בית למגורי משפחה- נרצה לייעד לכל פינה וחדר בבית את השימוש המתאים ביותר עבורו, על מנת לייעל את הבנייה ולמקסם את השימוש בכל מטר רבוע.

באשר לבניית חלל משרדים- באופן טבעי, גם במקרה זה השאיפה תהיה למצות כל חלל, קטן כגדול על מנת שהעובדים בחללים השונים ייהנו משטח עבודה מקסימלי ונעים, ובו זמנית לנצל את גודל המבנה הנתון.

אך מה מומלץ לעשות כאשר הנסיבות משתנות וחלוקת החללים בבית או במשרד שונה במעט ממה שתכננו?

האם עלינו להתאים את שימוש החדר בהתאם לבנייתו?

לדוגמא, דמיינו מצב בו תכננתם לייעד את החדר המרכזי והגדול במשרד, לאזור חברתי עם שולחנות אוכל, פינת קפה ומקומות ישיבה, אך בסופו של דבר, ולאחר סיום הבנייה והשלבים שאחריה- אתם זקוקים לו לשם קיום ישיבות חשובות, לרבות ישיבות דירקטוריון. מה עושים לשם שמירה על פרטיות מוגברת?

ובכן, לנו יש את הפתרון המושלם למקרים כאלה ורבים אחרים, בהם ישנו צורך בשינוי והתאמה לאחר סיום הבנייה, והכוונה היא כמובן להוספת ציפוי חלבי לחלון.

אז מהו למעשה הציפוי הקסום הזה?

ובכן, כאשר אתם מעוניינים בהוספת אלמנט של פרטיות לחלונות שקופים, או תחימת אזור מסויים הנסגר בדלת שקופה- ישנה אפשרות להפוך אותם לחצי אטומים כך שלא ניתן לראות דרכם אל תוך החדר או מחוצה לו, וכן לשוות להם מראה יוקרתי ומעוצב.

שינוי זה מתבצע באמצעות הוספת ציפוי מיוחד לדלת או לחלון במלואם או בחלקם, או לחילופין על פי עיצוב, צורה וגודל שייקבע על ידי הלקוח.

במקום לשבור את הראש בחיפוש אחר פתרונות- צרו עימנו קשר ונדאג למצוא עבורכם את מה שהכי מתאים לכם!

 

מחפשים מראה יוקרתי לפתחי הבית והמשרד? ציפויים לחלונות הם הבחירה עבורכם!

 

מהיום אין צורך לחפש פתרונות יקרים ומסובכים על מנת לגרום לדלתות ולחלונות שלכם להיראות יוקרתיים ולהעניק לכם את הפרטיות לה אתם זקוקים.

מעתה אמרו- ציפוי חלבי לחלון. הציפויים שלנו מאפשרים לכם ליהנות מעיצוב איכותי לבחירתכם עבור החלון או הדלת הקיימים, מבלי שתיאלצו לפרקם או להחליפם באחרים.

איתנו תוכלו לחסוך הוצאות מיותרות וזמן יקר, ולבחור בפתרון היעיל והעמיד ביותר.

לפרטים נוספים ולכל שאלה צרו קשר ונשמח לסייע.

 

מגבירים את הפרטיות בעזרת ציפוי חלבי לחלון

 

השימושים הרבים בזכוכיות נגזרות מכך שמדובר בחומר גלם עם מאפיינים רבים. הזכוכית נותנת לנו שקיפות מעולה אשר מאפשרת לנו ליצור משחקי תאורה שונים, מדובר בחומר גלם בעל גמישות אשר ניתן לשילוב עם חומרי גלם אחרים. מהסיבות האלו ועוד, הזכוכית הפכה לנפוצה מאוד כחוצצת חללים. במידה ונשתמש במדבקה חלבית לחלון שלנו, נוכל להגביר את האסתטיקה של החלון ובאותה נשימה, להגביר את הפרטיות.

 

משתמשים במדבקה חלבית לחלון למגוון שימושים עיצוביים

 

בעת התקנה של חלונות זכוכית במבנים או כלים שונים, נוכל לקבל מהן תרומה משמעותית לשטח. הדבר הראשון שחלונות הזכוכית מאפשרות לנו, הוא להרגיש שהמרחב בו אנו נמצאים הוא גדול ומרווח יותר ומעבר לכך, חלונות הזכוכית יוצרים תחושה יוקרתית. על מנת לממש את הפוטנציאל של החלונות באופן המלא ביותר במחצית הזכוכיות במשרדים, בעסקים או בבית,  נוכל להשתמש במדבקה חלבית לחלון וכך לשמור על הפרטיות שלנו בכך שהיא תמנע הצצה נרחבת מבחוץ למה שמתרחב מאחורי חלון או דלת הזכוכית. על מנת לפרט מעט יותר על היתרונות שבשימוש בציפוי חלבי לחלון, תוכלו לקרוא את ההרחבה בפסקה הבאה.

ציפוי חלבי לחלון בצורת מדבקה הינה מדבקה אשר מודפסת בעזרת שימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאוד. העיצוב של המדבקות ניתן להיעשות בצורה מותאמת אישית וכך תוכלו  לבחור במידה רבה את סוג הציפוי בהתאם לצורך שלכם. לדוגמא, במידה ואתם מעוניינים ליצור שילוט למשרד שלכם שיותקן על גבי חלונות או דלתות זכוכית ברחבי המשרד, תוכלו להימנע מיצירת שלט על ידי הדפסת ציפוי חלבי לחלונות אשר מכיל כבר את הלוגו. מדובר בשיטה עיצובית זולה וקלה יותר גם להתקנה וגם להחלפה. שימוש במדבקה חלבית כשילוט למשרד הינה אקט מומלץ במיוחד עבור משרדים או מחיצות זמניות.

ציפוי חלבי הינו עמיד בפני קרני השמש, שריטות וגם סדקים ומסיבה זו הן נהנות מתוחלת חיים ארוכה ועמידה בפני תנאי שטח רבים. מעבר לכך, ציפוי חלבי יכול לספק לנו הגנה וסינון של קרני השמש כך שבמידה והחלון שלכם פונה הישר אל השמש בשעות מסוימות ביום, תוכלו ליהנות מכניסת אור אל החלל שלכם ולהימנע מסגירת התריס גם בשעות החמות.

יתרון נוסף של הציפוי החלבי לזכוכיות הינו שהן מספקות למבנה שלנו מראה אסתטי ואלגנטי יותר. מדבקה חלבית יכולה להשתלב בהצלחה על גבי כל סוג של זכוכית וזאת בזכות המגוון העיצובי שניתן לבחור ממנו.

 

ציפוי מראה