מדבקות נגד קרינה

מדריך קצר על מדבקות נגד קרינה

 

 יש סביבנו המון קרינה סלולרית וקרינה מהשמש וקרינה ממכשירים חשמליים ואלקטרונים, עמודי חשמל במתח גבוה ונמוך, בעיקרון לא חסר מאיפה הקרינה תבוא, כיום הסמארטפון שלך גם כן פולט קרינה כל הזמן.

לכן כל הזמן ממציאים שיטות חדשות שיגנו עלינו מפני קרינה הרסנית זאת, אחת השיטות הטובות ביותר אלו מדבקות נגד קרינה, שנועדו בעזרת טכנולוגיה פורצת דרך להגן עלינו מפני חלק מהקרינה שבאה מבחוץ אלינו לבית.

כיום בעיות קרינה שקיימות היום אולי לא משפיעות עלינו עכשיו ועל מצב בריאותי איו הבדל ממשי אצלנו אבל הבעיה העיקרית שקרינה זאת מצטברת אצלנו בגוף והופכת עם הזמן למחלות שנוצרות בגוף שלנו כתוצאה ישירה מעודף קרינה שפשוט מחממת את הגוף שלנו ברמה של תא, ואז בנוסף לקרינה שיש אצלנו בארץ, בשמש הטבעית במהלך היום אנחנו סופגים יתר קרינה, לכן חשוב מאוד לבדוק רמות קרינה.

 

למה כל כך חשוב להשתמש במדבקות נגד קרינה

 

קודם כל חשוב מאוד להשתמש במדבקות נגד קרינה כדי לשפר את איכות חיינו ואת ההרגשה הכללית, רוב העייפות כיום, גם כשישנים המון, העייפות נובעת מיתר קרינה שאנחנו מושפעים ממנה לאורך כל הלילה.

לכן חשוב מאוד להיות מוגנים מיתר קרינה במהלך היום שלנו ולמנוע את ההשפעות ההרסניות שלה עלינו.

קרינה בלתי מבוקרת הורסת תאים בריאים בגופנו ומעלה את הסיכויים לתחלואה, לכן אם המטרה שלך לשמור על עצמך מפני קרינה, הפתרון הטוב ביותר אלו מדבקות שאפשר להדביק בכל מקום בבית שלך שמונעות את כל סוגי הקרינה במיוחד את הקרינה הסלולרית, שמגיעה אלינו מאנטנות של חברות הסלולר, מה שיכול לגרום להמון מחלות.

בנוסף יש לנו חובה להגן על עצמנו ומשפחתנו מפני קרינה סלולרית והיא מקצרת חיים שגורמת למחלות, חשוב מאוד להגן על עצמנו בכל הזדמנות מפני קרינה, מאחר שהיא מצטברת בגוף לאורך הזמן, גם אם בכמויות ממש קטנות ואז באיזשהו שלב, הגוף פשוט אינו עומד בלחץ ואז נוצרות בעיות בריאותיות.

מדבקות נגד קרינה בדרך כלל שקופות ואז אפשר להדביק אותם על חלונות, כדי להיות מוגנים מפני קרינה שבדרך כלל עוברת ממש בקלות דרך זכוכית שהיא ללא הציפוי.

לסיכום אורך חיים בריא מתחיל קודם כל בדרך שבאה אנחנו דואגים לבריאות שלנו לפני הכול ורק אז לכושר גופני ותזונה בריאה, ואיכות חיינו נובע מההרגשה הכללית שיש לנו בדרך כלל, עייפות בדרך כלל יכול לנבוע מיתר קרינה לכן מומלץ להזמין מומחה לבדיקת רמות קרינה באזור שלנו.

 

ציפוי מראה