ציפוי חלונות

מדבקות לחלון
חלונות שחורים
ציפוי שמשות

 

דפים נוספים:

 

ציפוי החלונות לחסוך בעלויות המזגן

 

פעמים רבות אנו עדים למצב בהם המזגן בקיץ דולק בבית או במיוחד במשרדים ללא הפסקה, משעות הבוקר המוקדמות ולמעשה גם אל תוך הלילה. הגוף כבר לא מסוגל להתרגל לאוויר הצח הרגיל והנעים שניתן ליצור בסביבה מוצללת וטבעית, ופחות להשתמש במוצרי חשמל ואלקטרוניקה שרק פולטים אוויר מזוהם יותר, מקררים מדי ועלולים להפיץ וירוסים ומחלות באוויר, שלא להזכיר את הרעש הכבד ברקע וכמובן את חשבונות החשמל הגבוהים שמצטברים ללא סוף. הפתרונות של הצללת חלונות באמצעות ציפויים נותנים מענה מעולה לבעיות הללו, גם יוצרים סביבת עבודה או מגורים טבעית ונעימה יותר, זה בריא יותר לא רק לסביבה אלא גם לנו, וגם חוסכים בצורה משמעותית בעלויות האנרגיה הגבוהות, ציפוי חלונות.

 

 

ציפוי חלון ליהנות מאוויר טבעי

 

בימי הקיץ החמים כולם פחות נהנים מאוויר טבעי, אלא בכל מקום אליו הם הולכים המזגן עובד במרץ ולמעשה גם מקרר לעיתים יתר על המידה, עד שצריכים סוודר או בגד ארוך כדי לא להתקרר מהמזגן המקפיא. אנחנו גם מכירים את התלונות הרבות בהפעלת מזגנים, לאחד קר מאד ולשני חם מדי וכדומה, החלונות סגורים ואין שום אוורור והמזגן לעיתים ממשיך לפעול גם כשאף אחד אינו נמצא במשרד או בבית. חשבונות האנרגיה הללו כידוע גבוהות מאד ואם ניתן לחסוך בצורה משמעותית את העלויות וליצור סביבה טבעית נעימה יותר, זה כמובן עדיף וזה אפשרי עם ציפויים של חלונות- פתרון פשוט וגאוני ביותר.

 

 

ציפויי חלונות להפסיק לבזבז אנרגיה 

 

הגיע הזמן להפסיק לבזבז את הצריכה הבזבזנית הממושכת במשרדים או בבתים של הפעלת מזגן בימי הקיץ, זו השאיפה של כולם כיוון שאין כמו אוויר טבעי ללא רעשי רקע ומקומות שאטומים מאוורור בהם שוהים זמן ממושך. אמנם כל אחד רוצה ליצור סביבה נוחה ונעימה לשהות בה, אך ניתן עדיין לחסוך בצורה משמעותית את חשבונות החשמל ובאופן עקיף גם לתרום יותר לבריאות שלנו ולבריאות הסביבה בנושא ההתחממות הגלובאלית. לכן הציפוי של החלונות במגן נקד קרני השמש יפחית את החום בבתים או במשרדים שלכם, וכל זאת בדרך ירוקה פשוטה ונעימה ביותר. אין חברות רבות שיעניקו לכם את השירות הזה בצורה המקצועית ביותר תוך מתן פתרון אמיתי לנושא פליטת החום, לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ביותר בשוק, שמכירה את הנושא באופן יסודי כיוון שזה קשור גם לאופן הציפוי, לסוגי הזכוכיות לכיוון של החלונות החשופים לקרני השמש ועוד, ציפוי חלונות.