ציפויים סולארים

מדבקות לחלון
חלונות שחורים
ציפוי שמשות

 

דפים נוספים:

 

ציפויים סולארים לנצל את האנרגיה של השמש

 

תחשבו אילו הייתם יכולים לנצל את כל כמויות קרינת השמש החודרת לתוך הבית או המשרד בעוצמה רבה דרך החלונות, בעידן הסולארי המתקדם גם בימי הקיץ החמים אפשר ליהנות מאוויר טבעי, ופחות להשתמש לכל מקום אליו הם הולכים במזגן העובד במרץ ולמעשה גם מקרר לעיתים יתר על המידה, עד שזה אפילו לא בריא. זה אפשרי עם ציפוי לחלון שמנצל את אור השמש בצורה הטובה ביותר. אנו גם מכירים את התלונות הרבות שקיימות בהפעלת מזגנים, לאחד קר מאד לשני חם מדי, החלונות סגורים והמזגן לעיתים ממשיך לפעול גם כשאף אחד אינו נמצא במשרד או בבית. חשבונות החשמל הללו כידוע גבוהים מאד ואם ניתן לחסוך בצורה משמעותית את העלויות וליצור סביבה טבעית נעימה יותר, זה אפשרי עם ציפויים של חלונות, ציפויים סולארים.

 

ציפויים סולארים להתחיל לחסוך באנרגיה

 

אז הגיע הזמן להפסיק לבזבז את צריכה בזבזנית ממושכת במשרדים או בבתים עם הפעלת מזגן בימי הקיץ, ואין כמו אוויר טבעי ללא רעשי רקע וללא מקומות שאטומים מאוורור בהם שוהים זמן ממושך. אמנם כל אחד רוצה ליצור סביבה נוחה ונעימה לשהות בה, אך ניתן עדיין לחסוך את חשבונות החשמל ובאופן עקיף גם לתרום יותר לבריאות הסביבה או לתרום לנושא ההתחממות הגלובאלית. לכן הציפוי של החלונות מול קרני השמש יפחית את החום בבתים או במשרדים, וכל זאת בדרך ירוקה פשוטה ונעימה ביותר. בנוסף חשוב לבחור בחברה שתעניק לכם את  השירות הזה בצורה המקצועית ביותר תוך מתן פתרון אמיתי לנושא פליטת החום, לבחור בחברה מקצועית ביותר בשוק, שמכירה את הנושא באופן יסודי כי זה קשור גם לאופן הציפוי, לסוגי הזכוכיות לכיוון של החלונות החשופים לקרני השמש וכדומה, ציפויים סולארים.

 

ציפויים סולארים חיסכון משמעותי בעלויות המזגן

 

כל פתרון ירוק יותר יהיה בריא וחסכוני יותר. פעמים רבות אנו עדים למצב בהם המזגן בקיץ דולק בבית או במשרדים למעשה גם אל תוך הלילה. הגוף כבר לא רגיל לאוויר הצח הרגיל שניתן ליצור בסביבה טבעית, עם היכולת פחות להשתמש במוצרי חשמל שרק פולטים אוויר מזוהם,  ועלולים גם להפיץ וירוסים ומחלות באוויר, שלא להזכיר את הרעש הכבד ברקע וכמובן את חשבונות החשמל הגבוהים שיש לשלם. הפתרונות של הצללת חלונות באמצעות ציפוי נותנים מענה ירוק לבעיות הללו, גם יוצרים סביבת עבודה או מגורים נעימה יותר וגם חוסכים בצורה משמעותית בעלויות האנרגיה הגבוהות.