פסים דקורטיבים לחלון​

מדבקות לחלון
חלונות שחורים
ציפוי שמשות

 

דפים נוספים:

 

פסים דקורטיבים לחלון ליצור הגנה וגם עיצוב מרשים

 

גם משקפי השמש שלנו הם פריט אופנתי שחשוב לנו היופי והמראה שלו, אנחנו לא יכולים לתאר לעצמנו מצב בו לא נגן בקיץ החם על העיניים שלנו מפני קרני השמש המזיקות, ולכן אנו משתמשים בכל רגע במשקפי שמש, זה בריא יותר, וזה אפילו אופנתי מאד. כך זה עובד גם עם ציפויים דקורטיביים לחלונות שאפשר לשלב בהם גם פסים דקורטיביים מרשימים. הפסים האלו יוצרים בדיוק את ההגנה החשובה, הם יגרמו לאווירה קרירה נעימה יותר בחודשי הקיץ וזה מאד יפה לעין ומשתלב בצורה נעימה ביותר עם עיצוב הבית או עם עיצוב המשרד, פסים דקורטיבים לחלון.

 

פסים דקורטיבים לחלון להגן מכל סוג קרינה

 

זה תמיד חשוב לנו תמיד לקבל הגנה מכל סוג של קרינה, אבל אנחנו פחות חושבים על הקרינה הגבוהה והמזיקה מאד שמגיעה מכל חלון בבית, מכל חלון במשרד או במכונית. אם למשל נחשוב על הקרינה מאור המחשב או הטלפון הנייד נשתמש במגוון של מסנני אור או ציפויים, שאמורים להגן על העיניים שלנו גם לאחר שהייה רבה מול מסכים מוארים. וכך זה פועל גם עם הציפויים לחלונות שלא רק מגנים על גופנו, על העיניים, על האור וכדומה אלא גם חוסכים לנו כסף רב ויוצרים מרחב מגורים טבעי ונעים יותר והכל בדרך דקורטיבית מגוונת ומרשימה ביותר. לא רק נשתמש פחות במזגנים  שזוללים אנרגיה וחשמל, אלא גם ניצור סביבה בריאה יותר. לכן כאשר חושבים על הגנה מכל סוג שהוא, חשוב שנבדוק היטב כל חלון בבית, במשרד או במכונית ובעזרת יעוץ מקצועי נוכל לקבל הגנה אופטימאלית כנגד כל קרינה, פסים דקורטיבים לחלון.

 

פסים דקורטיבים לחלון להשפיע גם על העיצוב

 

רבים אינם יודעים שהחלון עצמו עם חומר הזכוכית עלול להגביר למעשה את הקרינה המופקת מן השמש, כך שתהיה מסוכנת יותר, וכולנו מכירים במיוחד את התופעה הזו כאשר אנו יושבים ברכב כאשר השמש קופחת לנו מחלון הרכב ישירות על הפנים, ויוצרת תחושה לא נעימה של מעלות חום שרק עולות. אין ספק שההצללה יוצרת פיתרון פשוט ביותר גם לתופעה זו, כמובן שזה בריא הרבה יותר. כנהגים איננו יכולים למשל לכסות בבד את החלון שלנו כי אנו נוהגים וזקוקים לשדה ראייה רחב ביותר, לכן ההצללה היא פיתרון מקל שמגיע גם בצורה אופנתית מאד, כך גם השמש לא מציקה לנו וגם שדה הראייה שלנו נשאר בדיוק אותו הדבר.

ציפוי חלונות למשרד