חברת חיים ציפויים לחלונות מתמחה בהתקנת ציפויים סולאריים למיגון חלונות מפני חום וקרינת שמש. החברה הינה הראשונה והוותיקה מסוגה בארץ, ומתקינה את מוצריה ברכבים ובמבנים ברחבי הארץ מזה 15 שנים.

הציפוי הסולארי ויתרונותיו
הציפוי הסולארי בו משתמשת החברה הינו חומר מיוחד לציפוי שמשות העשוי גלילי פילם, תרכובת מיוחדת של פוליאסטר, אלומיניום שקוף ופיגמנטים שאינם דוהים ואינם משנים את צבעם.

תרכובת זו עמידה ביותר, ומבטיחה עמידות וביטחון לשנים רבות. החומר מאושר על ידי מכוני התקנים בארה"ב, בגרמניה ובצרפת, ומיוצר על ידי 
suntek ארה"ב.

הציפוי הסולארי הינו אסתטי מאוד למראה ומתאים לכל סוגי השמשות החלקות – ברכבים בבתים, במשרדים ובבתי עסק. באקלים הישראלי השמשי והחם, השימוש בציפוי מועיל במיוחד לשמירה על טמפרטורה נעימה, ולמניעת סנוור (מצוין לבניינים הפונים אל השמש ולרכבים).

הציפוי משווק במספר צבעים דקורטיביים: חום, אפור, כסף וזהב, משתלב עם העיצוב הפנימי, ומעניק מראה מרהיב למבנה מבחוץ. ישנה גם אפשרות לציפוי היוצר אפקט של "רואה ואינו נראה".


ציפוי סולארי לרכבים
השימוש בציפוי הסולארי תורם רבות לשיפור חוויית הנהיגה ולבטיחות. הציפוי מקל על קירור הרכב, ועוזר בשמירת טמפרטורה נוחה, בפחות מאמץ וצריכת דלק.

בנוסף ליתרונותיו הרבים בתחום הבטיחות והשמירה על איכות הסביבה, הציפוי מעניק לחלונות הרכב מראה ספורטיבי, מבריק ויוקרתי, וישנם דגמים המאפשרים אפקט של "רואה ואינו נראה" – שקוף מבפנים ואטום מבחוץ.

הציפוי נמצא בשימוש נרחב ברכבי יוקרה בכל רחבי העולם. תקנה 356 ד' של משרד התחבורה הישראלי המתירה לצפות את חלונות הדלתות האחוריות ברכב, פתחה אפשרות זו גם בפני בעלי רכבים בישראל המעוניינים לשדרג את חוויית הנסיעה ברכב ואת מראהו.

עם הציפוי הסולארי של חיים ציפויים, כל נוסע יכול להרגיש VIp.
 
מאמרים נבחרים:

מיגון נגד אבנים

מדבקות לחלון
חלונות שחורים