מדבקות נגד קרינה​

ציפוי חלונות עד הבית
חלונות כהים
ציפוי חלונות

 

דפים נוספים:

 

אנטי סאן

מדבקה נגד קרינה מראה מוגן ואלגנט

 

כל אחד עובד מול מחשב ומכיר היטב את תחושת הסינוור שיש לה קשר גם לישיבה לצד חלון עם שמש יוקדת. וכדי למנוע נזקים חמורים אלו לעיניים ולכל הגוף בחשיפה לקרני שמש מזיקות לאורך זמן, חשוב לצפות את החלונות בציפויים שמגנים על כל אחד מפני קרינה מסוכנת וכך ליצור סביבת עבודה בריאה הרבה יותר. פעמים רבות הגוף שלנו עלול להגיב מול הקרינה המזיקה בתופעות כמו יובש בעיניים או תחושת עייפות ועד למצבים מסוכנים של ראייה מטושטשת כאשר נחשפים ללא הגנה ומבלי להיות מודעים לכך לקרינת שמש ממושכת, מדבקות נגד קרינה.

 

ציפוי ננו לחלון הפיתרון היעיל

 

כפתרון יעיל ביותר כדי למנוע מצבים מסוכנים של נזק לעיניים או מצבים שאנו לרוב פחות מודעים להם של עבודה לא נכונה עם המחשב מול התאורה, מוטב להשתמש בציפוי איכותי לחלונות. יש לכך יתרונות משמעותיים רבים, זה מונע למשל חום מחניק בחדר וגם יוצר הרגשה קרירה ונעימה עם חיסכון משמעותי כאשר פחות יש צורך בשימוש במזגנים, ועד להצללה נעימה שמגנה על העיניים ועל הגוף מפני חדירה של קרני שמש חזקות שעלולות גם לסנוור. בכל שלב חשוב יהיה להתקין את כל הציפויים עם מגוון האפשרויות רק דרך חברה מיומנת ומקצועית בלבד לתחום. החברה צריכה לכלול אך ורק מוצרי ציפוי איכותיים שיהיו עמידים ויעילים לאורך שנים ארוכות עם מלוא האחריות ועם השירות המקצועי והאדיב ביותר. החברה צריכה לכלול מוצרי של מניעת קרינה באמצעות ציפויים שקופים מיוחדים ועד לציפויים דקורטיביים שיתנו גם מראה מעוצב ומשופץ. הציפויים מסוגלים לאטום את הקרינה המסוכנת לחלוטין וכן לחסוך מעל לחמישים אחוז בצריכת אנרגיית החשמל, הם מסוגלים גם להוריד את טמפרטורת החום של הסביבה בצורה משמעותית ביותר והכל תוך שימוש בפתרונות טבעיים ביותר, מדבקות נגד קרינה.

     

מדבקות נגד הקרינה למניעת נזקים חמורים

 

זה ידוע ומוכר לכולם שהשמש הישראלית החמה יכולה לגרום לאי נוחות ולעיניים שלנו להסתנוור ממש, וכולם מחפשים איך להקל על עצמם מהחום הכבד, אך כיום בפיתרון איכותי פשוט של הוספת ציפוי נוכל ליצור מלוא הגנה מחום ומקרינה מזיקה והכל בשילוב של מראה מעוצב. בייחוד במשרדים סינוור יכול להיגרם גם עקב תאורה לא נכונה או השתקפות חזקה מאד של קרני שמש מהחלונות ישירות אל המחשבים או אל העיניים של העובדים, זה יכול לקרות כמובן גם בסביבת המגורים הביתית ובייחוד זה מורגש מאד בנסיעה ברכבים.