מדבקות לחלון

פסים דקורטיבים לחלון
ציפוי חלבי לחלון
ציפויים סולארים

 

דפים נוספים:

 

מדבקות לחלונות ליצור חלונות מוגנים

 

גם עצם החלון עם חומר הזכוכית עלול להגביר למעשה את הקרינה המופקת מן השמש, וכולנו מכירים במיוחד את התופעה הזו כאשר אנו יושבים ברכב וחוויית הנסיעה הופכת למעיקה כאשר השמש קופחת לנו מחלון הרכב ישירות על הפנים, מחממת אותנו יותר ויוצרת תחושה לא נעימה של בעירה ומעלות חום שרק עולות. אין ספק שההצללה יוצרת פיתרון פשוט ביותר גם לתופעה זו, וכמובן שזה בריא הרבה יותר. כנהגים אנו מכסים את החלונות לצידם יושבים הילדים הקטנים, אך איננו יכולים למשל לכסות בבד את החלון שלנו כי אנו נוהגים וזקוקים לשדה ראייה רחב ביותר, לכן ההצללה היא פיתרון מקל כל כך, גם השמש לא מציקה לנו וגם שדה הראייה שלנו נשאר בדיוק אותו הדבר. אין ספק כי חווית הנהיגה הופכת לנעימה הרבה יותר ובהחלט גם לבטוחה יותר, מדבקות לחלון.

 

מדבקה לחלון כמו משקפי שמש

 

אנחנו לא יכולים לתאר לעצמנו מצב בו לא נגן בימי הקיץ וגם בחורף על העיניים שלנו מפני קרני השמש המזיקות, ולכן אנו משתמשים בכל רגע משקפי שמש, זה בריא יותר, זה יוצר הגנה חשובה לעיניים שלנו וזה אפילו אופנתי מאד. כך זה עובד גם עם ציפויים לזכוכיות. הן יוצרות בדיוק את ההגנה החשובה, משרות אווירה קרירה נעימה יותר בחודשי הקיץ וזה מאד יפה לעין ומשתלב בצורה נעימה ביותר עם עיצוב הבית או המשרד הכללי, מדבקות לחלון.

 

המדבקות לחלון הגנה מכל סוג של קרינה

 

חשוב לנו תמיד לקבל הגנה מכל סוג של קרינה, אבל משום מה אנחנו פחות חושבים על הקרינה הגבוהה שמגיעה מכל חלון בבית, במשרד או במכונית. אם למשל נחשוב על הקרינה מאור הטלפון הנייד נשתמש כמובן במגוון של מסנני אור, שאמורים להגן על העיניים שלנו גם לאחר שהייה רבה מול המסכים המוארים. למעשה חשוב לדעת שכך זה פועל גם עם הציפויים לחלונות שלא רק מגנים על גופנו, על העיניים, על האור וכדומה אלא גם חוסכים לנו כסף רב ויוצרים מרחב מגורים טבעי ונעים יותר. לא רק נשתמש פחות במזגנים מקפיאים שזוללים אנרגיה רבה וחשמל, אלא גם ניצור סביבה בריאה יותר וזה חשוב במיוחד גם עבור הילדים שלנו. לכן כאשר חושבים על הגנה מכל סוג שהוא, חשוב שנבדוק היטב כל חלון בבית, במשרד או במכונית ובעזרת יעוץ מקצועי נוכל לקבל הגנה אופטימאלית כנגד כל קרינה שנפלטת מחלונות אלו.

ציפוי מדבקה לחלון לבריאות טובה יותר וחלונות מוגנים

 

בשנים האחרונות נושא הבריאות הוא נושא חשוב מאד שהציבור מודע אליו בכל תחום, אך לא רבים יודעים שגם עצם הקרינה שמגיעה מהחלון עם חומר הזכוכית עלול להגביר למעשה את הקרינה מן השמש, וכולנו מכירים במיוחד את התופעה הזו כאשר אנו יושבים ברכב וחוויית הנסיעה מעיקה כאשר השמש מחממת אותנו יותר ויוצרת תחושה לא נעימה של מעלות חום שעולות. אין ספק שההצללה יוצרת פיתרון פשוט ביותר גם לתופעה זו, וכמובן שזה בריא הרבה יותר. כנהגים אנו מכסים את החלונות לילדים הקטנים, אך איננו יכולים למשל לכסות בבד את החלון, לכן ההצללה היא פיתרון שמקל.

 

מדבקות חלון בדומה למשקפי שמש

 

בדיוק כפי שגם בחורף אנחנו לא מוותרים על משקפי השמש שלנו ואנחנו מגנים אתם על העיניים שלנו מפני קרני השמש המזיקות, לכן גם הקרינה מהחלון היא רבת השפעה למרות שאנו חושבים שהיא כלל לא מזיקה, הקרינה מהחלון יכולה להזיק רבות לעור ולעיניים וכמו שאנו משתמשים בכל רגע משקפי שמש, כי זה בריא יותר, וזה יוצר הגנה חשובה לעיניים שלנו וזה אפילו אופנתי מאד, גם הציפויים לחלונות חשובים וכך זה עובד גם עם ציפויים לזכוכיות. הן יוצרות בדיוק את ההגנה החשובה, משרות אווירה קרירה נעימה יותר בחודשי הקיץ וזה מאד יפה לעין ומשתלב עם העיצוב הכללי בחלל. 

 

מדבקת חלון מגן באופן מלא מקרינה מזיקה

 

לא רק בים או בפעילות בחוץ חשוב לקבל הגנה מכל סוג של קרינה, ונשתמש כמובן במגוון של מסנני אור לקרינה מזיקה מהשמש, מסננים אלו אמורים להגן על העיניים שלנו גם לאחר שהייה רבה במקומות מוארים. למעשה חשוב לדעת שכך זה פועל גם עם הציפויים לחלונות שלא רק מגנים על גופנו, על העיניים, על האור וכדומה אלא גם חוסכים לנו כסף רב ויוצרים מרחב מגורים טבעי. לא רק נשתמש פחות במזגנים מקפיאים שזוללים אנרגיה רבה וחשמל, אלא גם ניצור סביבה בריאה יותר וזה חשוב במיוחד גם עבור הילדים שלנו. לכן כאשר חושבים על הגנה מכל סוג שהוא, חשוב שנבדוק היטב כל חלון ובעזרת יעוץ מקצועי נוכל לקבל הגנה כנגד כל קרינה שנפלטת מהחלונות.