חלונות שחורים​

מדבקות לחלון
חלונות שחורים
ציפוי שמשות

 

דפים נוספים:

 

חלונות שחורים יוצר חיסכון באנרגיה

 

במיוחד בעונת הקיץ החמה והלוהטת כולנו יודעים שהמזגן בקיץ דולק בבית או במיוחד במשרדים ללא הפסקה ושזה מבזבז לא רק חשמל רב אלא גם זולל כסף ואנרגיה. בנוסף זה פחות בריא כי הגוף כבר לא מסוגל להתרגל לאוויר הצח הרגיל והנעים שניתן ליצור בסביבה מוצללת וטבעית, פחות להשתמש במוצרי חשמל  שרק פולטים אוויר מזוהם ועלולים להפיץ וירוסים באוויר, שלא להזכיר את הרעש הכבד ברקע וכמובן את חשבונות החשמל הגבוהים שמצטברים ללא סוף. הפתרונות של הצללת חלונות שחורים באמצעות ציפויים נותנים מענה מעולה, גם יוצרים סביבת עבודה או מגורים טבעית, זה בריא יותר לא רק לסביבה אלא גם לנו, וגם חוסכים בצורה משמעותית בחשמל.  

 

חלון שחור ליהנות מהאור טבעי

 

מצד שני יש הטוענים שאור השמש יכול לסנוור אותם, ואילו המזגן שעובד במרץ בימי הקיץ החמים  יוצר רק חשבונות חשמל מופרזים ויקרים אלא גם אוויר פחות נקי וכמובן רעש. אנחנו מכירים את התלונות הרבות בהפעלת מזגנים, לאחד קר מאד ולשני חם מדי, מישהו רוצה לפתוח חלון ומישהו מתנגד והחלונות סגורים ואין שום אוורור וחשבונות האנרגיה ועלויות בזבוז החשמל הללו כידוע גבוהות מאד ואם ניתן לחסוך בצורה משמעותית את העלויות וליצור סביבה טבעית נעימה, זה כמובן עדיף וזה אפשרי עם הצללה כהה של החלונות.

 

ציפויים שחורים חיסכון אנרגטי משמעותי

 

לאור העובדה שישנה צריכה בזבזנית במשרדים או בבתים ללא בקרה של הפעלת מזגן בימי הקיץ, והחיסכון זו השאיפה של כולם וכמובן ליצור סביבה טבעית ונעימה יותר כי אין כמו אוויר טבעי. אחת מהדרכים ליצור אנרגיה טבעית של קירור היא ליצור הצללה החלונות וכך ניתן עדיין לחסוך בצורה משמעותית את חשבונות החשמל וגם לתרום יותר לבריאות שלנו ולבריאות הסביבה. לכן הציפוי של החלונות במגן נקד קרני השמש יפחית את החום בבתים או במשרדים שלכם, וכל זאת בדרך ירוקה פשוטה ונעימה ביותר. אין חברות רבות שיעניקו לכם את השירות הזה בצורה המקצועית ביותר תוך מתן פתרון אמיתי לנושא פליטת החום, לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית ביותר בשוק, שמכירה את הנושא באופן יסודי כיוון שזה קשור לסוגי הזכוכיות ולכיוון של החלונות החשופים לשמש.   

 

ציפוי חלונות למשרד