חלונות מראה

חלונות מראה לשינוי העיצובי והפרקטי שחיפשתם

 

אם ננסה לנחש מה הביא אתכם להגיע לאתר שלנו באופן כללי, ולחיפוש מידע מקצועי על חלונות עם אפקט מראה בפרט, בוודאי הסיבה תהיה אחת מהבאות:

*אתם נמצאים לקראת תהליך בניית בית עבורכם ועבור משפחתכם

*אתם מעוניינים בשדרוג ושינוי עבור המשרד שלכם ומכוונים למראה מקצועי ויוקרתי

*אתם נמצאים במהלך שיפוץ מבנה המשרד ומתלבטים כיצד להעשיר את המראה שלו באופן פרקטי

ובכן, עבורנו כל התשובות נכונות, ולא זאת בלבד, אלא שכולן מובילות אלינו!

אז מהם למעשה החלונות הללו, ומדוע הם מומלצים עבורכם?

חלונות מראה, כפי ששמם מרמז הינם חלונות להם שני צדדים שונים- צד אחד (הפונה לפנים הבית או המבנה) שקוף, והצד השני (הנמצא בצד החיצוני) מראה. 

ומהם היתרונות?

ראשית, כאשר צידו החיצוני של החלון הינו מראה, מי שנמצא בחלל הפנימי נהנה מצל קריר בשעות החמות. במקום שקרני השמש תחדורנה פנימה- מה שיגרום לעליית הטמפרטורה ועם הזמן לבלאי מואץ של רהיטים ורכוש- המראות החיצוניות מווסתות את החום והאור במבנה, ואף מצמצמות את הצורך במיזוג האוויר לשליטה בטמפרטורה.

שנית, החלונות הינם חד כיווניים, כשלמעשה רק מי שנמצא בתוך המבנה יכול לצפות החוצה, אך עבור הנמצאים מחוצה לו- לא ניתן לראות את המתרחש בפנים, ועבורם משתקפת רק בבואתם שלהם. באופן זה נהנים הנוכחים במבנה מפרטיות מלאה.

ובנוסף, אלמנט חשוב לא פחות הוא העיצוב והמראה המתקבל לאחר התקנת החלונות הללו. המראה המתווספת לנוף העיצובי של המבנה משווה לו מראה יוקרתי ואיכותי.

לסיכום, לא חסרות סיבות להשתדרג ולהוסיף יופי לביתכם ולמשרדכם, אך דאגנו למנות לכן כמה מהן. מעוניינים בפרטים נוספים? צרו עימנו קשר וקבלו מאיתנו הדרכה מלאה.

 

 

חלון מראה לבית או למשרד

 

ככל שהשנים עוברות, היכולת לשנות ולחדש בתחום העיצוב והבנייה נעשית מאתגרת יותר ויותר. פעמים רבות עולה השאלה האם היופי וחשיבות האלמנט העיצובי גורעים מהפרקטיקה והייעוד אותו קבענו עבור אותו חומר הגלם.

ישנה חשיבות גבוהה ביותר לכך שאותו מבנה או רהיט יהיו עמידים דיים ויחזיקו מעמד זמן רב מספיק, ללא שינוי במבנה או בצבע כתוצאה מבלאי.

לכן, כאשר מדובר על שילוב בין פרקטיקה לבין יופי ועיצוב- חלונות מראה הם פתרון נהדר!

עם מראה יוקרתי ויתרון אקולוגי בולט על פני אפשרויות אחרות, זוהי הבחירה הנכונה ביותר לבית ולמשרד.

זקוקים למידע נוסף והסבר מפורט? אנחנו כאן לכל שאלה וייעוץ.

 

 

 

 

חלונות מראה