חלונות כהים

ציפוי שמשות
ציפוי חלונות למשרד
ציפוי חלונות לבית

 

דפים נוספים:

 

החלונות הכהים לחסוך באנרגיה

ציפוי חלונות כהים חוסך רבות באנרגיה ולא רק משמש להצללה, כידוע בעקבות מחקרים אחרונים ההתחממות שבסביבה שלנו היא בעלת השפעה מזיקה ביותר בעצם החשיפה לחום רב מדי ולזמן ממושך מידי. בשנים האחרונות חום השמש הפך לקיצוני יותר וקרני השמש מסוכנות מאד ועלולות לגרום גם למחלות ולנזקים בלתי הפיכים. בייחוד במדינה חמה כמו ישראל אנו מרגישים את מידות החום הגבוהות, וזה משפיע על חיינו ועל השגרה במידה ניכרת. לכן חשוב ליצור הגנה בכל אמצעי כאשר הדבר יצור גם חיסכון משמעותי באנרגיה.

 

חלון כהה פיתרון קטן לשינוי גדול

 

חשוב שהציבור ידע חשוב להביא למודעות הציבור שקיימים פתרונות לא מעטים לצמצם את צריכת האנרגיה וגם את פליטת החום, וכן ליצור הגנה מפני קרני שמש מזיקות, זאת באמצעות הצללה של . למעשה מדובר במוצר פשוט יחסית שקיים בעולם כבר עשרות שנים, אך פחות מוכר לציבור הישראלי שאינו עושה בו שימוש נפוץ, זהו למעשה מוצר מאד יעיל כאשר עם הציפוי לחלון, לשמשה או לכל זכוכית בבית ובכל מקום, ישנה הגנה מפני שמש ודחייה של החום עד לרמות של מעל לשמונים אחוזים, זהו נתון משמעותי ביותר שיכול ליצור קירור, הצללה וחיסכון בתנאים טבעיים ביותר ללא עלויות יקרות, חלונות כהים.

 

חלונות כהים ירידה טבעית במעלות החום

 

ליצור ירידה טבעית במעלות החום, וליצור סביבה קרירה ונעימה יותר באופן טבעי וללא עלויות גבוהות, מבלי שנצטרך להשתמש במזגן או במאוורר ולשלם חשבונות גבוהים מדי לחברת חשמל, זו שאיפה של כל אחד, ובדיוק כאן החלונות הכהים יוצרים כמעט ירידה של כעשר מעלות בממוצע בחום הכללי, זהו נתון פשוט מדהים והכל בעלויות חד פעמיות של כמה עשרות שקלים. לא רק שזה בריא יותר, אסטטי יותר בכל מקום אלא זה פשוט חסכוני הרבה יותר ותורם לאנרגיה ירוקה חיובית כאשר לא משתמשים בצורה רבה במזגנים או מאווררים ולא פולטים עוד חום ועוד קרינה שמזיקה גם למשתמש וגם לסביבה. בייחוד שימוש של מזגנים ידוע כפולט אוויר ממוחזר שאינו בריא לנשימה לאורך זמן ובוודאי לא לילדים קטנים. לכן אין ספק ששימוש בהצללה של חלונות יוכל לתת את המענה המושלם לימי הקיץ החמים שהם רבים מאד בישראל ובימי החורף בהן אין ימי שמש רבים, אין זה כבר משמעותי. החיסכון המצטבר לאורך זמן לאנרגיית החשמל הוא רב ויעיל ביותר וכבר תתחילו לראות חשבונות חשמל חסכוניים בצורה משמעותית מאד.