לצפות את החלונות בצורה מקצוע כדי להשתמש בציפויים לחלונות זאת על מנת ליצור סביבה נעימה וקרירה בתנאים טבעיים ביותר, חשוב לבחור זאת בצורה אחראית ולקבל רק את השירותים של חברה מקצועית לה קשר חוקי עם יבואנים מורשים. כך עבודות הציפוי יעמדו באיכות גבוהה לאורך שנים רבות עם מתן אחריות שתבטיח לכם שהעבודה נעשתה בתנאים מוקפדים ומחמירים של סטנדרטים בינלאומיים המקובלים בשוק. רק לחברה מורשית מטעם היצרן יש שימוש בחומרים עמידים שאכן יעילים מול החשיפה הממושכת והאינטנסיבית בשמש ישראלית קופחת ויוקדת לאורך זמן רב. תקבלו בעצם גם את כל היתרונות של שימוש בציפויי חלונות ואת החיסכון באנרגיה, אלא תקבלו גם חברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך כל התהליך בשירות אישי אדיב ומקצועי, אנטי סאן.

 

אנטיסאן איכות למשך תקופה ארוכה

 

חשוב לזכור שהחומרים האיכותיים של ציפויי החלונות נגד השמש, אמורים להיות עם אחריות למשך תקופה ארוכה של כמעט עשור שנים, כאשר מדובר גם בהתקנה פנימית כלומר החלון מצופה לא רק מבחוץ אלא גם מבפנים, וכאשר מדובר בהתקנות חיצוניות בלבד האחריות יכולה להגיע גם עד לחמש שנים, כך שמדובר בחומרים איכותיים ביותר הנפוצים לשימוש גם בארצות חמות אחרות כמו באפריקה. שם במשרדים רבים הבינו את השימוש היעיל והאפקטיבי בהצללה של חלונות עם ציפויים והעבודה הפכה להיות הרבה יותר נעימה וכמובן גם בריאה יותר לכל הנוכחים. כארץ חמה במיוחד אפריקה שהטמפרטורות בה עלולות גם להגיע לחמישים מעלות לאורך כל השנה, אין ספק שציפויים מעניקים פיתרון ייחודי יעיל ביותר וגם זול למדינה בה החיסכון של הפרט ושל הכלל הוא חשוב ביותר. אז אין ספק שאם אפריקה או מדינות עולם שלישי, משתמשות בזה נוכל ללמוד רבות גם אנחנו בישראל כיצד להשתמש באמצעים טבעיים כדי ליצור סביבה טבעית נעימה יותר, אנטי סאן.

 

האנטי סאן ליצור הגנה מפני סכנות קרינה

 

סכנות הקרינה הן כידוע חמורות ביותר ועלולות לפגוע בכל חלק רגיש בגופנו החל מאי נוחות בעיניים ועד למקרים חמורים של סרטן העור, הזדקנות העור ועוד כאשר מרבית הקרינה שאנו חושבים שהיא נעימה ולא מזיקה לנו התגלתה כמזיקה ביותר. לכן חשוב בכל שלב להיות מודעים לרמות הקרינה הקיימות גם בתוך הבית או במשרד וליצור הגנה טבעית כאשר אחד מן הפתרונות הם באמצעות הצללה וציפויים על החלונות. חשוב גם לזכור שזכוכיות שקופות יותר מחמירות את הקרינה ויותר יוצרות חום שרק עולה בטמפרטורה שלו.

 

אנטי סאן

ציפוי חלונות
אנטי סאן
מדבקות לחלון

 

דפים נוספים: